Тенис на маса – IT Лига /Сезон 2019-2020/

Генерално ОТБОРНО класиране сезон 2019-2020

 

1 Dynata 21,25
2 Глобъл Систем Сълюшън 17,33
3 Nemetschek 16,33
4 ВСК Мълния 14,25
5 Bet365 12,50
6 Accedia 11,00
7 Amdocs 10,75
8 Seeburger 10,67
9 AxsMarine 10,50
10 Redcross 10,00
11 Ocado 8,33
12 Catenate 8,00
12 Grafixoft 8,00
13 Software AG 7,75
14 Nokia 6,50
15 Офис Салюшън 6,00
15 Emerchantpay 6,00
15 Genius Sports 6,00
16 Астеа 5,67
16 Innovative Lab 5,67
17 Progress 5,25
18 FXCM Amateurs 5,00
18 Scalefocus 5,00
18 ЕЛСИРОС 5,00
19 ICB Team 4,50
19 ОББ 4,50
19 Siemens 4,50
20 Sciant 3,50
21 LiveArea 3,33
21 BGO Software 3,33
22 SBTech 3,00
22 Paysafe 3,00
23 SmartIT 2,00
23 Axway 2,00
23 Омегасофт 2,00
23 Mansion 2,00
24 Endava 1,75
25 Interacom 1,50
26 Peeky Blinders 1,00
26 Coca-Cola 1,00
26 Technofy 1,00
27 Playtech 0,00
28 Офис Салюшън 0

Зимен IT турнир по тенис на маса /27-28 Януари @ 2020/

Фирмено класиране по отбори за събитието:

1 Redcross 10,00
2 Grafixoft 8,00
3 Dynata 7,50
4 Axsmarine 6,75
5 Глобъл Систем Сълюшън 6,00
5 Emerchantpay 6,00
5 Genius Sports 6,00
5 АКСИДИА 6,00
6 Астеа 5,67
7 bet365 5,50
8 Nemetschek Bulgaria 5,33
9 Progress 5,25
10 ЕЛСИРОС 5,00
11 ВСК Мълния 4,50
12 Nokia 3,50
13 LiveArea 3,33
13 BGO Software 3,33
14 SoftwareAG 3,00
14 Paysafe 3,00
15 Ocado 2,00
15 Омегасофт 2,00
15 Catenate Bulgaria 2,00
15 Sciant 2,00
15 Seeburger 2,00
15 Mansion 2,00
15 Siemens 2,00
16 Иновейтив Лаб 1,67
17 Interacom 1,50
18 Amdocs 1,00
18 Peeky Blinders 1,00
18 Coca-Cola 1,00
18 Technofy 1,00
19 ScaleFocus 0,25
20 Офис Салюшън 0,00


Професионална лига „Мъже“

#1 Александър Гълъбов (Астеа)
#2 Борислав Иванов (GSS)
#3 Калин Любенов Гандилев (ВСК Мълния)

Аматьорска лига „Мъже“
#1 Петър Джинджев (Axsmarine)
#2 Рангел Бакалов (Emerchantpay)
#3 Ангел Димитров (Dynata)

Junior лига „Мъже“
#1 Евгени Борисов (Progress)
#2 Георги Вучев (GSS)
#3 Иван Янков (Siemens)

Лига „Жени“:
#1 Мария Станчева (Accedia)
#2 Каталина Йорданова Димитрова (Progress)
#3 Надежда Дункина (LiveArea)

Есенен IT турнир по тенис на маса /21-23 Октомври @ 2019/

Лига „Жени“:
#1 Стойка Георгиева (Офис Салюшън)
#2 Силвия Димитрова (Accedia)
#3 Теодора Денчева (ОББ)

Професионална лига „Мъже“
#1 Огнян Койнашки (Comways)
#2 Борислав Иванов (GSS)
#3 Стилиян Савов (Nemetschek)

Аматьорска лига „Мъже“
#1 Христо Станчев (Dynata)
#2 Спас Узунов (Seeburger)
#3 Емил Красимиров Петков (Catenate)